رفتن به محتوا

تعویق ۲ هفته‌ای آغاز فرآیند انتخاب شهردار مشهد


تیر ۲۱, ۱۳۹۶ گوناگون

دبیر و سخنگوی منتخبان شورای پنجم از تعویق ۲ هفته‌ای آغاز فرآیند انتخاب شهردار مشهد خبر داد.

سخنگو

به گزارش رمزپرس به نقل از ایسنا، محمدرضا حیدری در خصوص فرآیند بررسی نامزدهای احراز پست شهرداری مشهد، عنوان کرد: با توجه به اینکه آغاز به کار شورای پنجم با تاخیر در ۱۲ شهریور ماه صورت خواهد گرفت، فرآیند بررسی مصداق‌ها نیز به تعویق افتاده و از دو هفته آینده اقدامات لازم آغاز می‌شود.

وی با اشاره به روند انتخاب شهردار مشهد، اظهار کرد: در قدم اول توسط هر عضو شورای شهر ۲ کاندیدا معرفی می‌شود، سپس توسط این کاندیداها فرم‌های درخواست و ارائه رویکردهای اصلی در حوزه های پنج گانه شهری تکمیل می‌شود تا براساس آن، شایستگی مدیریتی افرد ارزیابی شده و با رای گیری اعضاء به تعداد ۱۰ کاندیدا برسیم.

حیدری ادامه داد: پس از آن توسط ۱۰ کاندیدای باقی مانده، فرم‌های تخصصی و ویژه اعلام رویکردها تکمیل می‌شود و جلسات حضوری و مصاحبه‌های انتقادی نیز توسط منتخبین شورای پنجم با هر یک از نامزدها برگزار می‌شود که براساس این جلسات، برای دومین بار ارزیابی و رای گیری صورت گرفته تا به سه نامزد نهایی دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: همچنین از سه کاندیدای نهایی و تیم مشاوران آن‌ها دعوت می‌شود تا در جلسات تخصصی بررسی برنامه‌ها و رویکردها حضور یابند و برای سومین بار ارزیابی و رای گیری نهایی انجام می‌شود و در نهایت شهردار مشهد انتخاب می‌شود.

سخنگوی منتخبان شورای پنجم در خصوص گمانه زنی‌ها درباره برخی اسامی به عنوان شهردار آینده مشهد، گفت: تمام این نام‌ها که بیشتر در فضای مجازی گفته می‌شود غیرواقعی و احتمالی است زیرا تا به حال هیچ گزینه‌ای توسط شورای پنجم مطرح و ارزیابی نشده است.
انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد