رفتن به محتوا

افتتاح دستگاه‌های سی‌آرم، اتوکلاو و اکسیژن‌ساز در محل بیمارستان امام حسین ملایربا حضور نمایندگان مجلس در شورای اسلامی؛ فرماندار ویژه و معاونین؛ ریاست دانشگاه علوم‌پزشکی همدان؛ ریاست مجمع خیرین، ریاست شبکه بهداشت و درمان؛ روسا و مدیران بیمارستان‌ها و مرکز بهداشت شهرستان و مقامات و مسوولان شهرستان عملیات افتتاح دستگاه‌های سی‌آرم؛ اتوکلاو و اکسیژن‌ساز در محل بیمارستان امام حسین انجام و رسما به مرحله بهره‌برداری رسید. تامین منابع مالی این دستگاه‌ها از طریق کمک‌های مردمی و خیرین نیک‌اندیش و از محل صرفه جویی هیات امنای ارزی صورت گرفت.

 

به گزارش رمزپرس به نقل از پایگاه معاونت اجتماعی وزارت بهداشت؛ در  این مراسم ابتدا بهروز مسوول مشارکت‌های مردمی مجمع به عنوان مجری مراسم به حاضران خیر مقدم گفت و از حضور مسوولان کوشای شهرستان و خصوصا خیرین ارجمند در مراسم قدردانی کرد.

دکتر عبادیان معاونت درمان دانشگاه به دعوت مجری برنامه سخنران این محفل بود. وی ضمن ابراز خرسندی از روند اجرایی امور بهداشتی و درمانی و نقش پررنگ خیرین نیک‌اندیش در پیشبرد این دستاوردها، شهرستان ملایر را به واقع شهر واقفین نیک‌اندیش خوانده و اذعان کرد: که در بحث امور خیریه ملایر همواره گامی پیش‌تر از سایر شهرها برداشته و به دلیل حضور موثر مجمع خیرین و مساعدت بالای  دکتر آذرهمایون و دکتر ترکاشوند میزان بالایی از جذب مساعدت‌های خیرین به این شهرستان اختصاص یافته است.

در ادامه ضمن تشریح روند ساخت و پیشرفت فیزیکی بیمارستان ۹۶ تختخوابی جوراب که با همت خیر نیک‌پی حسن توکلی در دست اقدام است، از این عزیز نیک‌اندیش تقدیر کرده و اقدامات موثر و خودجوش این خیر ارجمند را در پیشبرد عملیات ساخت پروژه ستود.

خانواده محترم و ارجمند معراجی‌فر دیگر خیرین حاضر در مراسم نیز قطعه زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع به مجمع خیرین سلامت ملایر اهدا کردند.

محمود ساریخانی خیر ارجمند اهل روستای نامیله نیز با اهدای یک دستگاه ساختمان مشتمل بر سه طبقه و دارای ۵ واحد تجاری دیگر عزیزی بود که در این مراسم از اقدام شاخص ایشان تجلیل به عمل آمد.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد