رفتن به محتوا

آغاز به کار «پایگاه تابستانی من» در شاد از امروزبه گزارش رمز پرس معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز در صفحه اول شبکه شاد، “پایگاه تابستانی من” افتتاح شد گفت: فعالیت دانش آموزان در این فضا شروع شده و فعالیت‌ها و قابلیت‌های جدیدی نیز در حال بارگذاری است. یک اتفاق جدید دیگری که رخ داده این است ک سامانه همگام را به شبکه شاد متصل کردیم که حکایت از ارتقای حوزه فناوری در بر نامه‌ریزی‌های مختلف دارد.

کاظمی به اتصال ۱۵۰ مسجد فعال و برتر به سامانه اوقات فراغت نیز اشاره کرد و افزود: شعار برنامه‌های تابستانی امسال، «هردانش آموز، یک نقش اجتماعی و یک مهارت» است. فعالیت‌ها در بستر شبکه شاد شکل می گیرد و به صورت محدود اگر بتوانیم با رعایت پروتکل‌ها برخی را هم حضوری برگزار می‌کنیم.

وی افزود: از اول تیرماه با ایجاد پایگاه‌ها، فعالیت‌های تابستانی را رسما شروع کردیم و تا کنون فقط در سامانه همگام بیش از یک میلیون دانش آموز ثبت نام کرده‌اند که بدون احتساب ظرفیت تشکل‌های دانش آموزی است. کلاس‌های اوقات فراغت رسما از امروز و تا شنبه آتی در کل کشور آغاز به کار خواهند کرد.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سعی کردیم از تمام ظرفیت‌های آموزش و پرورش استفاده کنیم گفت: برای امسال ۲۵ هزار پایگاه تابستانی پیش بینی کرده بودیم که اکنون به ۳۰ هزار پایگاه رسیده است. برنامه‌های اوقات فراغت را در پنج محور و ۱۰۰ سرفصل طراحی کرده‌ایم.

انتهای پیام

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد