رفتن به محتوا

جایگزینی ناوگان حمل‌ونقل سبز به جای ناوگان فرسوده در گام دوم خدمت


مرداد ۲۵, ۱۴۰۰ اجتماعی, شهر و روستا, گردشگری

جایگزینی ناوگان حمل‌ونقل سبز به جای ناوگان فرسوده در گام دوم خدمت

 وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دولت سیزدهم در پیامی توییتری ابراز امیدواری کرد: به‌زودی خدمت را به سطحی برسانیم که به‌جای نگرانی از ناوگان فرسوده و جاده‌های مرگ، مطالبه مردم عزیز از ما راه‌اندازی ناوگان حمل‌ونقل سبز باشد.

به گزارش روز دوشنبه رمز پرس از وزارت راه و شهرسازی، «رستم قاسمی» در دومین پیام توئیتری خود پس از پرداختن به موضوع مسکن در نخستین گام، نوشت: نمایندگان مجلس مطالبات مردمی به‌جایی دارند که نشان از کمبودهای بسیار است.

وی ادامه‌داد: در دومین گام امیدوارم به‌زودی خدمت را به سطحی برسانیم که به‌جای نگرانی از ناوگان فرسوده و جاده‌های مرگ، مطالبه مردم عزیز از ما راه‌اندازی ناوگان حمل‌ونقل سبز باشد و یقین داریم که می‌شود و می‌توانیم.

وزیر پشنهادی راه و شهرسازی دولت سیزدهم، نخستین گام در حوزه مسکن را برداشتن تیغ تیز ‎اجاره از گلوی نحیف اقشار آسیب‌پذیر برشمرد.

به گفته قاسمی، وضع موجود سبب شده مسکن که باید جایگاه سکنی و آسایش باشد به بزرگترین دغدغه و گرفتاری مردم تبدیل شود و امروز پس از مشکل کرونا، مهمترین دغدغه دولت سیزدهم ‎معیشت و ‎مسکن مردم است.

به گزارش ایرنا، قاسمی که سابقه دو سال تصدی بر وزارت نفت را دارد، چهارشنبه هفته گذشته به عنوان وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم برای تصدی وزارت راه و شهرسازی انتخاب و به مجلس معرفی شده است.

پاسخ دهید

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلدهای ضروری علامت زده شده اند *

*

قبل
بعد